Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A prostiknak miért van protekc...

A prostiknak miért van protekciójuk az egészségügyben?

Figyelt kérdés
Előttem volt egy csaj akit ismerek régebbről és tudom, hogy prostiként ténykedik, amellet dekoratív is a megjelenése,stb. A doki minden vizsgálatnál előre sorolta és úgy bánt vele mint egy hímestojással. Lehet, hogy fizetett neki a csaj, vagy valami más természetbelei juttatást nyújtott neki, vagy csak alapjában ilyen tróger az egészségügy, hogy ha meglátnak egy átlagán csinosabb csajt, akkor mindenben előrébb sorolják?

2019. dec. 15. 03:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
Vagy csak a nemibeteg oszályról már jól ismeri a doki.
2019. dec. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Ő időpontra ment és fizetett, te meg nem. A tb nem ér!
2019. dec. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Egyszer időpont nélkül mentem Budapestre vizsgálatra. Kb 30 an voltunk ott. Utolsónak jutottam be. Mivel vissza kellett mennem távozáskor adtam az orvosnak egy tizest. Legközelebb szintén 30-an voltunk. Elkezdödött a rendelés kinézett az orvos . Rámnézett majd mondta jöjjön csak uram. 1. voltam. Ennyin múlik. Na most hogy a nő hogyan fizetett pén6ben vagy máshogy az lényegtelen.
2019. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Egyebként igen időpontot is adnak sok helyen. Még a háziorvos is ad ha kérek telefonon és nem kell ezért pénzelni. Ha 9 oŕa akkor 9óra. Lehetnek 25 en is 9 kor behívnak .
2019. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ma 08:41

Jó neked. Körülöttem, vagy jó ismerős, vagy pénz, különben házi orvosnál is rendelés előtt 2 órával ott kell lenni, akkor talán sikerül bejutni. Volt 4 vizsgálatom kórházban az utolsóra hat hónappal későbbre kaptam időpontot. Meg kerestem akit kellett, másnap délre minden vizsgálat megvolt.

2019. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#5 Törvényi előírás hogy biztosítani kell az időpontkérés lehetőségét a háziorvosnál. Szerintem sokan nem tudják.
2019. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

"távozáskor adtam az orvosnak egy tizest"


Na az ilyenek miatt virágzik a paraszolvencia!

Én kötelezném az ilyen orvosokat, hogy jelentsék fel azokat a betegeket, akik más elbánást várnak vesztegetésért cserében! Máshol is büntetőjogi kategória a megvesztegetés! Ha nem jelenti az orvos, jelenthetné bárki, hogy más elbírálást látott az adott beteggel szemben. És hidd el, jelentenék is!


A probléma az, hogy amíg van igény rá, biztosan működni fog a paraszolvencia is! Az ilyenek miatt van igény rá, mint TE! Egy szégyen vagy! Ahogy a dokid is az!!!

2019. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 A paraszolvencia addig fog virágozni, ameddig az orvosok megalázóan alacsony alamizsnát kapnak fizetés helyett. Addig a betegek sem fogják jelenteni, inkább fizetnek ők is, vagy eleve fizetős intézménybe mennek, ott legalább kapnak ellátást a pénzükért.
2019. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mindentudó99 ***** válasza:
30%
#7 Kit érdekel. Nem fogok egész nap ott ülni . Ha tetszik neked ha nem.
2019. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Kit érdekel. Nem fogok egész nap ott ülni . Ha tetszik neked ha nem."


Menj el magánorvoshoz okoska! Akkor nem fogsz mással kitolni, akik a szutyok szolgáltatásért nem tudnak/hajlandóak még tízezreket fizetni!


Én is ezt teszem! A paraszolvencia egyszerű vesztegetés, bűncselekménynek kellene lennie, mert olyan pályán próbálsz pénzzel előnyt szerezni, ahol mások nem tehetik meg! Hiába kapálózol, ez az igazság!

2019. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!