Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit illik adni egy laparos...

Mennyit illik adni egy laparoszkópos sérvműtétért az orvosnak? És mikor adnátok oda?

Figyelt kérdés

#sérvmütét #Hãlapénz
2019. dec. 17. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A Főorvos műtött, de nem adtam neki semmit, és nem is várta el.
2019. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Műtét után adnám és annyit amennyit érzek, hogy nekem megért a hozzáállása. És amennyit elbír a pénztárcád.
2019. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell semmit adni. Orvos vagyok, az a dolgunk, a sebészeké is, hogy segítsünk. Hálapénzt adni ártalmas, kiszúrsz magaddal, az orvossal és a következő generáció orvosaival is.
2019. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Kiszúrsz az orvossal? Elég idős vagyok ahhoz és sajnos elég sok bajom van ahhoz, hogy kimondhassam: orvos nekem még nem utasított vissza hálapénzt. Pár éve egy anesztes mondta a betegtársamnak, hogy nem fogad el. Ennyi. Nem kérdőjelezhetem meg, hogy tényleg orvos vagy-e, de magamban eldöntöm a választ egy ilyen hozzászólás után.
2019. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Kiszúr velünk a beteg. Fiatal 29 éves szakorvosjelölt vagyok. Rohadtul nem kell a beteg pénze! Normális fizetés és normális megbecsülés kellene mind erkölcsileg, mind anyagilag. Ez a gusztustalan szocializmusban itt rekedt hálapénzrendszer a legnagyobb baj a magyar EÜ-ben.
2019. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erről akkor az idősebb kollégáiddal kellene diskurálnod.
2019. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!