Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha rossz lándzsát adtak a...

Ha rossz lándzsát adtak a gyógyszertárban vércukorszint mérőhöz, azt visszaveszik?

Figyelt kérdés

AccuCheck Active mérőbe vettem lándzsát tegnap. Ma mértem volna vele és nem ebbe a készülékbe valót adott a gyógyszertáros. 2 csomaggal is vettem.

A blokk megvan, de azt tudom, hogy gyógyszert, de még vitamint se vesznek vissza a patikában.

De mégis mit csináljak 100 db használhatatlan lándzsával? Kukába nem kéne elvileg dobni, mert tű, veszélyes hulladék.

Illetve nem is volt nagy összeg, de azért mégiscsak kidobtam az árát az ablakon.



2019. dec. 24. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, HA bontatlan!
2019. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy visszazárható tasakban vannak a lándzsák. Nem dobozban meg feltéphető csomagolásban.
2019. dec. 24. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem vesznek vissza, de ezt valószínűleg kicserélik.
2019. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, de szerintem nem. Illetve visszaveszik, de nem kapod vissza a pénzed.
2019. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bensdorp ***** válasza:

Ennek a visszavételét nem tiltja semmilyen jogszabály, de kérdés még, hogy ki hibázott, és ha nem egyértelműen ők, akkor mennyire gálánsak. Ha nem Te kérted rosszul, én megpróbálnám visszavinni (főleg a bontatlan zacskót).

A tű egyébként csak onnantól válik veszélyes hulladékká, hogy testnedvekkel szennyeződik. Addig egyszerű vegyes / kommunális szemét.

2019. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!