Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi dolgozóktól...

Egészségügyi dolgozóktól kérdezem: egy erősen instabil keringésű, nehezen lélegző betegnél megfelelő eljárás az, ha extra dózisú Algopyrin injekciót kap izomba? Lázra.8 éves gyerekről van szó. 8

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 10:35
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Orvosoktól kérdezd meg.Ha beadták,akkor valószínű, hogy ez korrekt eljárás.
2019. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az az extra dózis?
2019. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos, nem lehet tudni.

A már nem túl jó állapotban lévő gyermekem kapott egy "extra dózisú" Algopyrin injekciót (a kiérkező orvos nyilatkozott így), majd a beadástól számítva 30 másodperc múlva összeomlott a keringése és meghalt. 2 és fél óra alatt sem sikerült újraéleszteni. Millió kérdés motoszkál bennem.

2019. dec. 27. 12:32
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Huhhh, jesszus! Részvétem!

Hát ezt úgy gondolom egy igazságügyi orvos szakértőnek kell majd kivizsgálnia, itt erre nem fogsz választ kapni sajnos.

2019. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak sima boncolás volt a körzeti kiskórházban, ami fulladást állapított meg halál közvetlen okának.

A gyermekemet már eltemettük. Ezt az igazságügyi boncolást nekünk kellett volna kérni? Végülis veszett fejsze, mert ő már a földben van....

2019. dec. 28. 08:38
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem, ezt nem nektek kell kérni, hanem a bíróságnak, ha per lett volna belőle, vagy feljelentést teszel.

Igen, én ezt abszolút megértem, hogy most már ezzel nincs értelme foglalkozni. De azért 8 éves gyereket elveszíteni, jesszusom!

2019. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétem és mély együttérzésem, a lehető legborzasztóbb veszteség ért.

Sajnos ezt így utólag ennyi információból nem lehet megmondani mi történt vagy mit kellett volna máshogy. Nyilván különféle vénás szereket, folyadékot is kapott az Algopyrin mellé.

2019. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!