Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vadhús a piercing mellet?

Sdfcdvfbgnhmj kérdése:

Vadhús a piercing mellet?

Figyelt kérdés
Már 2 éve van indrustrial piercingem és van rajta vadhús több mint egy éve , kenegetem hidrogén peroxiddal de nem nagyon használ neki. Mit lehetne még vele csinálni hogy elmuljon a sebészeten kívül? Persze ha semmi nem segít akkor el megyek csak nem szeretnék megvalni tőle mert nagyon szeretem ezt a piercinget
2020. jan. 10. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj tanácsot a piercertől, aki csinálta. Persze csak akkor, ha megbízható. Ha nem az, bármelyik jó szalonba bemehetsz ezzel a problémával. Mivel a piercingek mellett gyakran jelenik meg vadhús, ők tapasztaltak. Meg tudják állapítani, hogy mennyire súlyos a helyzet, és ha nem nagyon súlyos, akkor orvos nélkül is kezelhető.

Ha orvoshoz tervezel menni, akkor készülj fel, hogy hetekig eltarthat, mire időpontot kapsz, és az orvos kérdés nélkül azt fogja mondani, hogy vedd ki a piercinget. Valószínűleg sebészre nem is lesz szükséged, legfeljebb a háziorvos ad rá kenőcsöt.


Nekem is volt vadhús a piercingem környékén, és a szalonban tudtak segíteni. A helyedben gyorsan megmutatnám egy piercernek, és orvoshoz csak akkor mennék, ha ő nem tudott segíteni.

2020. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2020. jan. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!