Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmúlt 2 hétben nem sokszor,...

Elmúlt 2 hétben nem sokszor, de jelentkezett szúró érzés a szívem körül mikor levegőt se mertem venni. Ilyen kb.3x volt. Inkabb ilyen nyomóérzést érzek a szívem felett. Nem fáj, de ha egy mélyebblevegőt veszek akkor érzem. Járhat ez a kamaszkorral?

Figyelt kérdés

nem vagyok olyan idős de ha kiírom akkor letiltja a gyik.

ez a nyomóérzés csak 1x jelentkezett még, ma és olyan 2 orája tart.

Lehet csak túl aggódóm, de ilyen a személyiségem😅 nagyon meg köszönném, ha segítenétek komoly válaszokkal:/



2020. jan. 22. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha komoly kérdést írsz ki, itt senki nem foglakozik azzal, hogy hadzálhatod-e már ezt az oldalt.

Ez így kevés infó. Látatlanban, és vizsgálati eredmények nélkül mi sem tudunk mit mondani.

Ha többször is jelentkezik, és órákig tart, első körben a szüleidnek mondd el, és menjetek el orvoshoz.

Lehet hogy túl reagálod, lehet hogy nem. Ezt mi nem tudhatjuk.

2020. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom neked mennyire lehet komoly. Nekem is volt már ilyen többször is, viszont az csak pár percig tartott, utána rendesen tudtam újra lélegezni. Esetleg azt tudom ajánlani, hogy ilyen esetekkor menj ki friss levegőt szívni, hátha jobb lesz. Egyégként már elmúlt?
2020. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!