Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy működik a masszázs a...

Hogy működik a masszázs a wellness központokban?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk elmenni egy egynapos kikapcsolódásra egy olyan fürdőbe ahol van wellness részleg. Csomó helynek a honlapján láttam a szolgáltatások között különböző masszázsokat, arra viszont sehol nem találtam információt, hogy ez előzetes bejelentkezéshez vagy valami hasonlóhoz lenne kötve. Hogy szokott ez lenni? Úgy értem, odamegyek és mondom hogy thai masszázst szeretném igénybe venni és kész? Számomra ez olyan elképzelhetetlennek hat. Konkrétan Berekfürdőre mennénk.

2020. febr. 1. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Elore kell idopomtot foglalni. Altalaban ha odaertek pl egyik na delutan, akkor egybol kerdezzetek meg arecepciot hogy mukodik. O tud seguteni vagy minimum adnak egy szoroanyagot, ahol minden le van irva.

Legutobb nalunk pl. 3 napra mentunk es a furdonel ki volt teve hogy a recepcion vagy az alabbi telefonszamon hetkoznao eddig es eddig lehet idopontot foglalni. Mi kenyelmesen masna akartunk menni masszazsra azt hittuk lesz boven hely. Aztan kiderult, hogy mar minden idopont foglalt volt es csak kovetkezo napra a hazamenetelunk reggelere sikerult idopontot kapni. De mar maskor is volt hasonlo taasztalatunk.

Ezet erdemes felhivni elore a helyet megkerdezni hogy x edikere szallnatok meg ejszaka van e ehely es ha van akkor egybol kerjetek idopontot masszazsra is (ugyanannal aki a szallasfoglalast folveszi, mert ezek legtobbshor egyuttmukodnek hiszen mindenkinel jo bevetel).

2020. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!