Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ausztriában vagy Németországba...

Ausztriában vagy Németországban hova tudnék menni kardiológiára, és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Részletekbe nem szeretnék belemenni, elég az hogy születési rendellenességgel kezelnek, de csak gyógyszerekkel tömnek, én meg egyre rosszabbul vagyok. Tudtok egy helyet ahová elmehetnék?

2020. febr. 6. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Én a háziorvosnál kezdenék. Hogy mennyibe kerül, illetve kell e belefizetni vagy állja a krankenkasse, azt a krankenkassénál tudod megkérdezni.
2020. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Hiányos infó.

Innem Magyarországról?

.

Bármelyik nagyobb osztrák/német kórház/klinika honlapján választ kapsz kérdésedre.

Nem tartom valószinűnek, hogy a magyar TB a kezelés költségeinek akár csak egy részét is állná.

2020. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindegy, milyen születési rendellenességröl van szó, van, amit csak gyógyszerekkel lehet kezelni.

Másrészt mindkéte országban a háziorvos tud csinálni EKG-t és ha indokolt, el tud küldeni kardiológiára is.

Indokolt esetben a Krankenkasse fizeti, ha nem indokolt, akkor az adott KK-tól kell megkérdezni, mennyibe kerül a vizsgálat.

2020. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, innen Magyarországról.

Főleg azért van már elegem ebből az egészből, mert konkrétan kísérletezgetnek rajtam, folyton váltogatják a gyógyszert, meg az adagokat. Nemrég voltam kontroll vizsgálaton, elmondtam, hogy mi van, konkrétan amit mondtak az, hogy menjek el még egy MRI vizsgálatra, mert rosszul van beállítva a gyógyszer, majd a vizsgálat után beállítják. A vizsgálatra max nyáron lenne időpont, én pedig már most alig bírok kikelni az ágyból. Konkrétan már attól az ájulás kerülget, ha kimegyek a WC-re és visszajövök.


Lassan már az se érdekel, hogy mit csinálnak velem és mennyiért, csak valamit csináljanak már, mert már csak akkor nem szenvedek, ha alszok.

2020. febr. 6. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Na akkor a németet felejtsd el. Tavaly volt a kollégámnak tüdőembóliája, kb magyar viszonyokról mesélt. Ordítozó házisárkány nővér, alig tudott menni de nem kértek neki transzportot az orvosig, aztán visszafelére már kapott, de úgy hogy kb. Letámasztották egy szál pólóban a hideg szeles folyosóra majdnem 1 órát.
2020. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a problémád? Szívsebészeti Intenzíven dolgozom, lehet tudok segíteni.
2020. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!