Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Javasolnátok nekem a XVI....

Javasolnátok nekem a XVI. kerületben vagy a XVIII. kerületben egy jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Az előző nőgyógyászom nyugdíjba ment és kéne másik helyette.Ha valaki tud javasolni valakit akkor kérem segítsen nekem.Több orvosom is volt de az az orvos volt a leglelkiismeretesebb.
2010. júl. 23. 11:16
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Sajnos azokban a kerületekben nem tudok, de talán attól még elfogadod az ajánlatomat. A Nagyvárad térnél van a Szent Imre kórház, - a Heim Pál kórházzal szemben van - ott a nőgyógyászati osztályon keresd Németh Miklóst. De tudok adni telefonszámot is, ha gondolod, csak akkor jelezd, mert azt nem raknám ki ide. Remélem tudtam segíteni egy kicsit. :)

Ő nagyon jó, nem is tudom hány éve járok Hozzá, Ő végezte a mellműtétemet is - cisztát kellett eltávolítani - és plasztikai sebész módszerrel vart össze, nem is látszik semmi. :)

2010. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!