Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Adhatok vérplazmát 170 magas/5...

Adhatok vérplazmát 170 magas/58kg 19 éves nőként?

Figyelt kérdés

Még sose adtam vérplazmát, nem tudom alkalmas lehetek-e rá, mennyire hatna ki az egészségemre, azt semmiképpen se tenném kockára.

Egyébként nem vagyok beteges és mindig jó az immunrendszerem.


2020. febr. 9. 17:41
 1/3 anonim válasza:

Holnap fogom adni a 67. plazma-adagomat, és látom, hogy sok fiatal lány van a donorok között.

Nem a súly,magasság számít, hanem a vérkép. Ha leveszik,mindent látnak és pár nap múlva megmondják, adhatsz-e és mennyit.

De szerintem több,mint valószínű, hogy igen :) nyugi !

2020. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó a vérnyomásod és a vérképed, és egészséges vagy, akkor biztosan. Örülni fognak neked, mert mindig kell a véradó. Apám rendszeres véradó volt, plazmát is adott, mert nagyon ritka a vércsoportja. Innen is tudom.
2020. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adhatsz. Ép és egészséges vagy, értékelendő, hogy segítesz. Persze megvizsgálják a véred ettől függetlenül.
2020. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!