Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Belekerestetek már a H1N1-el...

Belekerestetek már a H1N1-el kapcsolatos kérdésekbe mostanság? Így utólag mennyire cselekednétek máshogy? Mit szóltok, hogy valakik az egész világot képesek voltak átverni lelkiismeretfurdalás nélkül?

Figyelt kérdés
Orvosok és egészségügyi dolgozók, ti este nyugodt lelkiismerettel alszotok? :)
2010. júl. 23. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
én már akkor is csak néztem ,hogy mi ez a hisztéria magyarországon , mivel külföldön élek és itt max egyszer volt a hírekben és kész le volt tudva,nem volt megfélemlítés hadjárat. magyarországon meg hónapokig rémhírekkel volt tele a sajtó és mindenki rohant oltatni.
2010. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%

mire gondolsz?

mi nem oltattunk,mert tudtam,hogy pánikkeltés az egész

az idegesitetthogy sokan beoltatták magukat egy mérgező vakcinával, és pár év múlva biztos kinyúlnak tőle...

2010. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért a vakcina halálos????:O

B*sszus már,engem a háziorvos oltatott be,vagyis ő is adta be nekem,mert veszélyeztetett voltam az asztmám miatt.:O

Ne idegesitsetek hogy halálos a vakcina:OOOO

2010. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerinted mit kaptál?

Egy nem létező betegségre oltást? :D

2010. júl. 23. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Én beoltattam magam, és élek. Milyen meglepő...

Szted mégis mit raktak volna bele? Vmi lassan ható mérget? Ne idegeljetek mrá.

Ha csak egy kis pénzt akartak keresni, akkor max sóoldatot adtak, az meg nem árt.

De szerintem meg az baromság, hogy kamu volt az egész. Persze tényleg felfújták, de azért lehetett volna baj belőle. Attól még, hogy nem halt ki a fél ország, igen is lehetett veszélyes.

Én nem bántam meg, hogy beoltattam magam. De ha szarul leszek, és bebizonyítják, hogy a vakcinától, megígérem megírom nektek.

2010. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem oltattam be magamat, viszont nekem pont abban az időben volt betegségem. 40fokra ment fel a lázam, el is ájultam 2x...

Nem féltem, hogy malachapcis lettem, mert az átverés. Hülyeség, hisztikeltés az egész. Az infulenzába is bele lehet halni, nem kell neki fantázianév. :D

2010. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, hogy másba is bele lehet halni, de ha meg lehet előzni, akkor miért ne?
2010. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerinted mit kaptál?

Egy nem létező betegségre oltást? :D


Hallod baromi vicces lehet,ha meghal;)

Röhögd ki nyugodtan;)


Nem hiszem,hogy méreg volt benne,mert akkor már rég meghaltak volna azok akik beoltatták magukat.Csak közlöm.Víz,esetleg sóoldat..semmi több...

2010. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!