Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ínszalagnyúlásom van. Sokat...

Ínszalagnyúlásom van. Sokat kell pihentessem. Mikor lesz a régi a bokám, a járásom, az életem? Mikor sportolhatok újra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 15:34
 1/1 anonim válasza:

Valószínű a régi soha nem lesz, az is megeshet hogy ezután többször ki fog menni a bokád,de ha már rendesen rá tudsz állni sokat tud segíteni egy "gumizokni" (nem tudom pontosan mi a neve, de egy gyógyászati segédeszköz boltban segíteni fognak. A sportolást meg csak lassan fokozatosan kezd el, elösszőr menj el úszni, hogy megerősödjön a bokád aztán válthatsz másik sportra is


Csak nyugodj meg tudom milyen rossz amikor nem tudsz mit csinálni és nem olyan gyorsan gyógyulsz ahogyan te szeretnéd. Idővel minden jobb lesz, csak ne hamarkodd el, és gyors felépülést :)

2010. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!