Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet bajom ha félrenyeltem a...

Lehet bajom ha félrenyeltem a vizet?

Figyelt kérdés
Vizet ittam jó nagy kortyokban és sikerült félrenyelnem. Úgy hogy éreztem ahogy lemegy a tüdőmbe. Utána köhögtem egy kicsit.De nagyon elkezdett szurni a mellkason...Még most is szúr és úgy érzem hogy kicsit mintha nehezebben jutnék levegőhöz(20 perce történt kb.).. Azt olvastam hogy létezik ilyen hogy valaki megfullad később miután víz ment a tüdejébe. Ez lehetséges? Eléggé félek..

2020. febr. 14. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Majd írd meg ha mégis megfulladtál.
2020. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A "másodlagos fulladás", amiről olvastál, nem 1 kortytól van. Nyugi. Az víz alá került kisgyermekeknél szokott előfordulni másnap vagy harmadnap. De ez nem az az eset.
2020. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!