Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vették el a közgyógyomat?

Miért vették el a közgyógyomat?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek és segítenek azért valyon?

2020. márc. 22. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak a feltételek, nyilván valamelyiknek nem felelsz meg.

[link]

2020. márc. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm,

""Az egészségi állapota a rehabilitációs hatóság komplex minősítése alapján nem haladja meg a 30%-os mértéket,,ez a gondom szerintem ,de volt mikor megadták .most elvették fel kellene lebbeznem, mert ne javult az állapotom szerintem,Hogyan kezdjem el?Menjek privát ortopédiára ,és csináltassak új vizsgálatokat ,állapotfelmérést ,hogyan lenne jó?

2020. márc. 22. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, de első körben mindenképp a háziorvoshoz mennék, ő biztos eligazít.
2020. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerintem az elutasító értesítésen fel van tüntetve, hogy meddig élhetsz a fellebbezés jogával, ott valószínűleg azt is írják, hogy kinek kell címezni. Ha újra kérelmeznéd az állapotod felmérését a megváltozott egészségügyi állapotod miatt akkor én is a háziorvos felkeresését javasolnám. Azt viszont nem tudom, hogy a jelenlegi helyzetben ki foglalkozna veled. Nem lesz egyszerű menet az biztos.
2020. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!