Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tarthat a korona vírús?

Meddig tarthat a korona vírús?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, senki sem tudhatja, de szerintetek mennyi idő mire le zajlik? + mikor érhetünk el a csúcs pontra? Május vége fele, már meg fog nyitni újra pár dolog amit be zárattak? Pl egyéb vizsgák stb.

2020. ápr. 2. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Kormányunk június-július környékére várja a tetőzést, én személy szerint remélem attól azért hamarabb.

Május vége felé esélytelen, hogy kinyissanak "pár bezárt dolgot", inkább augusztus mondanék erre.

2020. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Május vége szerintem korai. Egy kollégám távoktatásban ír zh-t, úgyhogy szerintem vizsgákat is megoldhatnak így még a közeljövőben, amire van ilyen módon lehetőség.
2020. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Amíg nem lesz védőoltás, vagy valamilyen egyéb jellegű immunitás. Egyébként szerintem húsvét után elkezdenek már lazítani, mint a kínaiak.
2020. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Húsvét jövőhéten van, kormányunk meg azt mondogatja, hogy "most lépünk át a csoportos megbetegedésekből a tömeges megbetegedésekbe" (habár már kb 2 hete mondják és még mindig csak ilyen 40-50-esével emelkedik, mondjuk a mai 60 az volt a második legnagyobb különbség eddig, nade vissza a lényegre, mégse azt mondják, hogy megfogtuk, vagy, hogy szinten tartjuk...), ergo ha húsvét után elkezdődnének a feloldások, azzal az egészet csak elodáztuk, és az eddig elért "sikerek" is mind kárbavesznének, vagy legalábbis értelmüket vesztenék.


Az előttem szóló ZH-s példájára reagálva, még annyit kötnék ide, hogy az egyetemünk kitolta az alapvetően június végéig tartó vizsgaidőszakot július végéig, mégpedig azért, hogy ha akkor már javulna annyit, hogy bemehetünk legalább vizsgázni, akkor rendesen vizsgázzunk (online vizsga elég macerás - kontroll nélkül).


#1 voltam

2020. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon felvan fujva ez a dolog.... sokan azert haltak bele egykis náthába mert mar öregek és betefek voltak akiknek mar max honapjai voktak hátra alapbol... a masik a kicsit erősebbekket meg azert vitte el mert nemkaptak ellátást a felét azért vitte el mert nemkapott rendes kórházi ellátást. Itt derülki hogy gyenge az egészségügy
2020. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan haláleset emiatt még nem volt, aki nem kapott volna ellátást, ha amúgy időben fordult orvoshoz.
2020. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Húsvét után lesz nagyon sok fertőzött, sok család össze fog jönni.
2020. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj hogy töb kárt okoznak igy hogy mindenki elkell bujjon meg leállitanak mindent mint maga a virus csinál. Itt már nem a virus a veszélyes hanem a gazdasági válság és következményei. A svédek csinálják jól azoknak van eszük nemis fognak tönkremenni.. a magyarok inkább csinálnak több szár ezer vagy millio munkanelkülit egy pár vén puriért akik meghaltak. Munkanelküliség a nagyobb veszély nemfogják fel.
2020. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hiába írjátok ki a kérdést újra és újra, még mindig ugyanaz a válasz: nem tudni. Hozzáértők azt jósolják, nyáron fog tetőzni és utána lesz javulás.

Május végén még semmiképp nem lesz vége szvsz.

2020. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!