Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnak visszamenőleg táppénzt...

Tudnak visszamenőleg táppénzt írni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek háziorvoshoz, mert kismama vagyok. A nőgyógyászomtól kaptam szakorvosi véleményt miszerint vegyenek táppénzre. Hétfőtől azaz 20-tól kellene ìrni a táppénzes papírt. Ma hívtam a h.orvost az asszisztens azt mondta h csak holnaptól fogja kiírni nekem a táppénzt. De úgy tudom h visszamenőleg 5 napot írhat.
2020. ápr. 23. 15:29
 1/2 Hellmano ***** válasza:
Pedig kötelesek visszamenőleg kiírni. Például, ha hétfőn lebetegedsz, de csak pénteken tudsz elmenni dokihoz, mert annyira ramaty állapotban voltál, akkor megmondod neki és hétfőtöl ki is írja. Ez természetes dolog...
2020. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És hétfőn nem volt telefonszolgáltatás?

És amúgy is mi van a 20-21-22-23-mal, igazolatlan ?

Mert az az azért egy kicsit durva lenne, hogy ha ma voltál a nőgyógyásznál, akkor ő azt mondja, hogy nahát, magácska olyan állapotban van, hogy már 4 napja otthon kéne feküdnie.

2020. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!