Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért tapsolnak még mindig az...

Miért tapsolnak még mindig az egészségügyi ellátó személyzet miatt 8 órakor?

Figyelt kérdés
Még mindig tapsolnak az egészségügyi személyzetért, miért kell tapsolni nekik még mindig amikor majdnem ezer ember van csak a kórházakban , viszont 35 ezer embert kitettek.
2020. ápr. 30. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Azt azért ne felejtsd el, hogy nem ők akarták kitenni.. nem az ő fejükből pattant ki az ötlet.
2020. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

"viszont 35 ezer embert kitettek."

...és ehhez mi közük az eü dolgozóknak?

Még mindig ők vannak legközelebbi kapcsolatban a fertőzőtt és fertőző betegekkel.

2020. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%

Személy szerint, mint eü. dolgozó sosem vártam el, hogy emberek ilyen módon tiszteljenek vagy megbecsüljenek bennünket, de azért valahol jó érzés, így tudják jelen helyzetben kifejezni hálájukat, ez többet ér, mint akár a hálapénz.

Nem mi tehetünk arról, hogy ilyen helyzet áll fenn, és hidd el, hogy a kezelések, szakrendelések elmaradása ugyanúgy érinti az eü. dolgozókat is vagy családtagjaikat, az átszervezés egyébként egyik napról a másikra történt.

Értem, hogy téged ez zavar, de szerintem próbáld ki milyen csak 1 órát abban a covid védőruhában lenni, és még úgy dolgozni is, egyébként jellemzően a dolgozók 3 órát vannak folyamatosan ebben és se wc, semmi.

2020. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Engem jobban zavar, hogy a fidesz székház előtt nem fütyülnek naponta 8-kor.

Jó sok hülyeséget csináltak eddig a járvány alatt és folyamatosan lapítanak valami miatt.

2020. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

54%


Nem fütyülni kéne, hanem tankkal lőni (ok nyilván csak a pofám jár pls TEK).


Az egész járványügyi helyzetet csak a saját szarjaikra használták, a halálozási adatokat hamisítják (többen halnak meg és nem mind krónikus beteg).

2020. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!