Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy csomó a mellkasom...

Van egy csomó a mellkasom közepén mit tudok tenni most?

Figyelt kérdés

Üdv el írom pontosan miről van szó.Nekem szüleim rákos daganatban hunytak el mindketten.Én most vagyok 25 éves

ez a csomó már elég régóta bennem van mikro kezdődött kicsi volt mindössze borsó szem nagyságú.Annó voltam vele orvosnál azt mondták zsír csomó csak de ki kell vetetni ha nő meg fáj hát hülye fejjel én meg rá hagytam.Azóta el telt leaglább vagy 4 év azóta kisebb dió szem nagyságú lett már eléggé látszódik meg zavaró is.Idén januárban akartam vele menni ovoshoz de nem mentem mert az új munkahelyemen próbaidős voltam és nem akartam hiányozni utána meg be jött ez a vírus helyzet.Aminek köszönhetően elvesztettem a munkámat is.

De még 45 napig van tb-ém és ezért ez idő alatt kellene kezdenem valamit ezzel a problémával.Most odáig fajult hogy már napok óta fáj magától is szeretném ha ki vennék végre.De nem tudom hogy most ebben a vírus helyzetben ez megoldható e? Sajnos nagyon sok cigit el szívok félek ne hogy úgy járjak ilyen fiatalon mint a szüleim? Mi tévő legyek kihez forduljak sebészetre bőrgyőgyászhoz vagy hova ? válaszoakt lőre is köszönöm.



2020. ápr. 30. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, minden rendben lesz!

Hívd fel a háziorvosod, ne hagyd magad lerázni, mondd el neki ezt a tbs dolgot is.

Ha nem segítőkész, hívd rögtön a legközelebbi kórház sebészeti osztályát, határozottan mondd, hogy xy doktorral szeretnél beszélni, vagy azzal aki most bent van, és kérdezd meg, mit tehetsz!

2020. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, bőrgyógyászat szerintem először, akár sebészet, bár nem tudom ez hol van pontosan, esetleg háziorvost hívd fel.

Egy rosszindulatú daganat általában ennyire nem szokott látványos lenni és az már korábban is okozott volna panaszt az én véleményem szerint, és az sem felszíni fájdalom, 4 év meg pláne nem arra utal, hogy nagy gáz lenne, persze kizárva semmi nincs.

Lehet ez egy porcgyulladás is vagy meszesedés, deformitás is.

2020. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem rák. Az nem vár 4.êvig. Ez egy lipóma lesz. Az mindig jó indulatú. Attól hogy megnőtt, még nem jelenti azt hogy rákos daganat. Nyugodj meg, de menj orvoshoz vele. Le operálják, aztán eltűnik.
2020. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!