Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állami kórházban vastagbéltükr...

Állami kórházban vastagbéltükrözést végeznek altatásban?

Figyelt kérdés

Konkrétan Szent Margit Kórházra gondolok oda tartozok körzetileg. A cégemnél finanszírozzák az egyik magánkórházat, de őket felhívtam azt mondták hogy még nem végeznek endoszkópos vizsgálatokat csak laborokat meg CT és hasonlót. Azt javasolták hogy egy állami kórházba kérjek beutalót akihez tartozom területileg és csinálják meg. Csakhogy félek hogy nem altatásban csinálják más magánkórházra meg nincs annyi fölös pénzem hogy 70 ezret ki tudjak adni egy vastagbéltükrözésre. Tapasztalatok esetleg?


20/L



2020. máj. 4. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Miért kéne, hogy altatásban csinálják?

Nekem 3× csinálták már, és még csak kábító injekciót se kértem (azt adtak volna). Egyáltalán nem fáj, még csak nem is kellemetlen. Az egy más dolog, hogy az ember szégyenlős.....

2020. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annál a magánkórháznál a vastagbéltükrözést altatásban végzik. Én pánikrohamos vagyok nem bírom a kórházakat lesápadok meg remegek minden bajom lesz és már rögtön jön a nehézlégzés (már akkor is ha csak esetleg egy ismerőst látogatok meg) és ha ott kapok valami pánikot (akármennyire is próbálkoznék uralkodni magamon) akkor nem akarnám azt hogy leszóljanak hogy "mibajod mi az hogy felnőtt létedre nem bírod ki..." (volt már ismerősöm által ilyen sztori) Plusz nem mellesleg megosztó hogy kinek mi a véleménye erről van aki meg se érzi van akinek kínszenvedés mert rágörcsöl és/vagy egyéb ok miatt.
2020. máj. 8. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Államiban max. kábító injekciót adnak. Magánban altatnak, de meg is kérik az árát.
2020. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges altatást kérni. Nem fájdalmas. Vegyél be előtte egy kis nyugtatót.
2020. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Anyukám pont a Margitban volt, kabitanak, de olyan durván, hogy 1 óráig azt sem tudod hol vagy.
2020. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Csak bódítanak.
2020. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, altatni fognak. Irgalmasrendi kórházban. Azt mondták annyira kicsi a hasam hogy a beleim benne nagyon kacskaringósak lesznek és a bódítás ahhoz hogy kibírjam édeskevés. Altatni fognak mert csak úgy bírnám ki.
2020. máj. 17. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is valszeg be fognak utalni. Elnézve a magán árait, a 70-75 az sima bódítás, +30 ezer az altatás. (Viszont olvastam pár tapasztalatot, a bódítás is általában kellően kiüti a tapasztalatok szerint az embert és nem fáj)


Meg tudnád kérlek mondani, hogy te mikorra kaptál kb időpontot? Illetve ezek szerint covid alatt is csinálnak beutalóval ilyen vizsgálatokat jelenleg?

2021. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár màr valószínűleg átestél rajta, hátha valakinek segít még a válasz 1 hét múlvára kaptam időpontot tükrözésre, akkortól számítva mikor bementem a kórházba. Végeznek tükrözéseket covid alatt is, csak mindenképp kell egy negatív pcr teszt.
2021. ápr. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!