Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szex után barnás folyás, hetekig?

Szex után barnás folyás, hetekig?

Figyelt kérdés
Sajnos a járvány miatt, nincs nőgyógyászati szakrendelés, így átmenetileg öngyógyítani próbálok. Hívtam őket, ezzel nem lehet menni sűrgősségi ellátásra. A történet a következő: Huszonéves vagyok/tartós párkapcsolat/soha nem szedtem fogamzásgátlót/nem vagyok terhes és nem is szültem még/soha semmilyen problémám nem volt!!! Szex után már pár hónapja is barnáztam, pár napig. Majd volt, hogy 1 hétig. Menjött pontosan. Majd miután elmúlt, rá 3 napra szexeltem a párommal, és rákövetkezőnap elkezdtem barnázni. Ez megy már 2 hete!! Erős barnázás, néha pici vérrel. Hüvelykúptól, vas tablettától cickafark teáig mindent próbáltam már...fájdalmam nincs! Idegörlő... remélem mihamarabb lesz rendelés! :(

2020. máj. 5. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lehet menni?! Ez nagyon gáz, hogy nem fogadnak. Magánúton se?

Ez nagyon durva, ilyennek nem szabadna, és nagyon komoly bajokat is jelezhet... utánaolvastál a lehetséges okoknak?

2020. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne csináld addig és nem lesz idegőrlő. Ha csak aktus után fordul elő lehet a párodtól elkapsz vmit.
2020. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy szaraz aktus kozben? Van mehszajsebed? Van mas tuneted? Ha gyengedebben probaljatok, akkor is barnazol?
2020. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolom, hogy összeszedtem volna valamit. Védekezünk. Amúgy se kellemetlen szag, nincs viszketés, nem fáj, se semmi... csak erősebb barna folyás. 1,5 hete... nyilván ilyenkor nem fekszünk össze :) Lehet kicsit szárazabb voltam, méhszájsebről nem tudok.
2020. máj. 5. 22:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Magán dokim kiírta járvány alatt nincs rendelés! A helyi eü központba lehet menni negatív covid 19 teszttel... amúgy ott sincs rendelés. Kész vicc
2020. máj. 5. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Pesten kb minden magáncég nyitva, igaz H horror áron
2020. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van már rendelés. Covid teszt csak annak kell aki gyanús. Akkor ezek szerint Te gyanús eset vagy.
2020. máj. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pl holnap megyek fogkő leszedésre Sztk!-ba. Úgyhogy ma szóltam oda.
2020. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rákszűrésen mikor jártál utoljára? Ha voltál egy éven belül és negatív, akkor jó eséllyel csak egy "méhszájseb". Tejsavas készítményt használj, az javít rajta.
2020. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mi a gond?
2022. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!