Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyógypedagógiai segédes...

Milyen gyógypedagógiai segédeszközöket ismertek és melyik mire jo?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Több tíz-ezer fajta létezik. Ebből jópár ezer itthon is kapható. Nagyjából a fejlesztendő területtől függ, hogy mikor mire van szükség. És akkor még olyanokba nem mentünk bele, hogy állatasszisztált terápiaa, ahol az "eszköz" egy állat, pl. kutya, ló, delfin a legelterjedtebbek. Ha csak a kutyát nézem ott is több száz fejlesztési területés módszer van. Ha ennyire kiváncsi vagy, iratkozz be a Bárczyra ott megtanulod.
2020. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk van itthon pl. szókártya és az Én is tudok beszélni című könyv, valamint szótanuló képeskönyvek.

Tsmt-hez van billenőpad, gördeszka.

Van a finommotorika fejlesztéséhez apró lyukas fűzős játék, golyóvezető.

Ezek ilyen fejlesztő cuccok.

Amit meg akarok tanítani neki, azt lerajzolom és kiragasztom. Pl az időjárást is így tanulta meg.


De egy fejlesztő központban rengeteg minden van.

Forgó fotel

Huplé

Csepphinta

Komplett tornaterem

Fejlesztő feladatlapok

Kirakók

Stb

2020. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
A Bárczira iratkozz be maximum, Bárczyra nem fogsz tudni, mert nem létezik.
2020. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Különösen a 2. válaszadóknak.

Ohh és jelentkeztem a Bárczira. Jelenleg gyógypedagógiai asszisztens képzésen vagyok. A járvány miatt nem volt oktatás és a vizsgára készülök. Minél több segédeszköz ismerete szükséges, így gondoltam kérek egy kis segítséget. Szerencsére akadt sok hasznos válasz, amiért nagyon hálás vagyok! Például a huplé eszembe se jutott, köszönöm!

2020. máj. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!