Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vizes ciszta mellett teherbees...

Vizes ciszta mellett teherbeesés???

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok. Helyesirásért sorry. Elmentem a nőgyógyászhoz és elmondtam hogy a párommal már régtől gyerekbe próbálkozunk de nem sikerül , hogy nem e attól mert letételem volt és nem kapartak, vagy mert fogamzásgátlót szedtem?!

megvizsgált de csak annyit mondott vizes cisztám van és nem nagyon értem mi az a ciszta , de anyit nem mondott hogy hány cm vagy hogy mi lesz csak hogy pénteken menjek kontrolára. És stresszelek nagyon hogy ettöl lehetek e terhes ,vagy hogy megkell e ezt operálni? Aki volt már ilyen helyzetbe légyszi segitsen már😊 Köszi.



2020. máj. 22. 22:03
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem 14 éves koromban volt egy 5x6x7 cm-es, engem műtöttek, mert azt mondták, hogy rossz helyen van, egy ér mellett és azt ki kell venni. Attól is függ szerintem, a kérdésedre a válasz, hogy neked hol van. Nekem a petefészkemnél volt. Annyit mondtak anno a gyerek dologra, hogy nehezebb lesz, de nem kizárt. A kisebb méretűek általában maguktól, rengeteg nőnek van, aki nem is tud róla! Az okát nem tudják megmondani sajnos. Mi is most szeretnénk babát, remélem hogyhamar sikerül neked is és nekünk is! Amúgy a ciklusod kiszámítható ?

2020. máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kihagytam, hogy felszívódnak. Tehát a kisebb méretűek maguktól felszoktak szívodni.
2020. máj. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is a petefészeknél volt de elment már de teherbe esni ugyanúgy nem tudok, nem értem..sok sikert nektek:)
2020. jún. 2. 00:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!