Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyers tésztát evett a pici,...

Nyers tésztát evett a pici, azóta fáj a hasa, mit tudna enni ami enyhíti a fájdalmait?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A lányaim előszeretettel ettek nyers tésztát, amikor nyújtottam, semmi bajuk nem volt tőle. Mondjuk kb. 2-3 évesen. Biztos, hogy ettől fáj a hasa? Főzz neki édeskömény teát, de ne etesd semmivel. Étel nem csillapítja a hasfájást.
2020. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10 éves, azt mondja hogy a szegycsont alatt nyomó érzést érez. Egyébként igen én is tésztát nyújtottam és akkor eszegetett belőle amikor elfordultam, pedig direkt megkértem hogy ne egyen belőle :) az ügyeletet már hívtuk, mentőt is de leraztak hogy nem súlyos. Hát már lasaan 1 napja nem evett, de nem enyhült, most adtam neki egy kis zabkását. Továbbra is azt modnja hogy nyomást érez a hasa fölött kb
2020. máj. 31. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!