Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
5 éve élek kint Angliában és azóta nem fizetem otthon a Tb -ét,ki sem jelentkeztem ...Anno akikkel beszéltem itt magyarok senki nem tette meg...Lehet ebből bármi problémám ?visszamenőleg kifizetethetik velem?Meg büntethetnek ? Ez most hogyan tudnám elintézni? Egyébként Jövőre szeretnék haza költözni ...

2020. jún. 6. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván Inglendben fizettél / fizetsz valamilyen társadalombiztosítási járulékot. Erről tudsz kikérni igazolást, az így igazolt időszakra nem kell Mordorban fizetni visszamenőleg.
2020. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt dolgoztam ra 2 hetre ahogy anno kijottem. Most is dolgozom illetve itthon vagyok a vorus vegett ,de 100% fizetnek.szoval ha tudom igazolni hogy itt fizettem nem lehet baj? Csak mert mindenki mast mond
2020. jún. 7. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod igazolni, hogy máshol fizetted, akkor nem lesz gond.

Elvileg.

A TB-vel.

Mi a helyzet a NAV-nál, kijelentkeztél?

Adtál be adóbevallást az elmúlt 5 évben?

2020. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem jelentkeztem ki. Lehet jobban jarok ha fel hivom oket?!
2020. jún. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!