Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy hasi műtét előtt hányszor...

Egy hasi műtét előtt hányszor kaptatok beöntést? Én kaptam előző este meg aznap reggel. De hallottam olyat, aki csak reggel.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:08
 1/2 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ez nem azon múlik, hogy lusták-e erre, hanem hogy mennyire fontos a belek tisztasága, mennyi az esélye pl. a bél felszakadásának, vagy lehet hogy direkt fel is kell nyitni.

A "hasi műtét" nagyon tág fogalom, így ebből nem lehet pontosan megítélni, de bízz az orvosban.

2010. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd, tökmindegy. Ha nem bélműtétről van szó, a beöntés csak megelőző jellegű, mert ugye izomlazítókat adnak altatáskor és elég kellemetlen lenne pl. a sterilitás miatt is, ha kicsusszan a barnamaci a műtőasztalon, vagy amikor ide-oda pakolják a kedves beteget a hordágyon.
2010. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!