Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szolnokon a baleseti sebészete...

Szolnokon a baleseti sebészetet hogyan lehet el érni ha a 512-999 es hívószám egész héten úgy dubig van hogy félóra folyamatos tárcsázás után is azt adja be hogy a vonal terhelt közben szedi le a pénzt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 06:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mucika!


Tisztában vagyok a sürgősségi és a baleseti közötti különbséggel és azzal is, hogy EGYIKRE SE KELL IDŐPONT. Szia

2020. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Magyarázd el minek vannak tömegek az sztk előtt ara várva hogy be engedjék őket az aszisztensek akiknek papír van a kezükbe tele névvel és szerinted akkor mitől ennyire terhelt a vonal és mért emelik ki külön a telefonos eggyeztetés?
2020. jún. 10. 20:08
 13/19 A kérdező kommentje:
Vagy most csak direkt trólkodsz? Na de mind egy megoldás úgy sem látszik a problémára.
2020. jún. 10. 20:10
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja és ha kapsz is időpontot minimum egy héttel de akár egy hónappal későbbre vonatkozik annyian vannak.
2020. jún. 10. 20:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért azt nem árt tisztázni, mi miatt mész a baleseti sebészetre. Mert ha teszem fel tőből levágod az ujjadat, nem hinném, hogy időpont kell. De egy benőtt köröm vagy szemölcs eltávolítása más tészta..
2020. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15!


Kérlek magyarázd el, hohy lehet baleset következménye a benőtt köröm vagy a szemölcs!

2020. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Sehogy, de Szolnokon a balesetin kezelik ezeket is.

2020. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Nekem se sikerült elérni őket telefonon... Kibicsaklott a bokám és meg szeretném nézetni. Van valakinek friss infója? Kérdező, mi lett végül?
2020. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az hogy itthon nyomorgok. Majd jövő héten meg nézem van e még ott korlátozás mer telefon számlát nem pocsékolok rá. Tudod mit gondolok? Mi a fasz ért fizetünk adót? Azért hogy legyen egészség ügy. Van? Nincs! Szal tudod van olyan hogy bruttó nettó fizetés. A fizetésed felét azért nem kapod meg mert egészség ügybe fekteted! Ez a pénz rá van bízva a gondoskodó államra csak az ugye le nyúlja. Akkor majd gondoskodok én róla és abból a pénzből mikor beteg vagyok el megyek magán orvoshoz és fizessék szépen vissza! De a bírka tömegnek mind1......
2020. júl. 15. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!