Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha az orvosok szerint egészség...

Ha az orvosok szerint egészséges vagyok, de már fél éve minden nam rosszul vagyok és kínlódok, akkor mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok és kezd a mentális egészségem is rámenni a dologra.

2020. jún. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet, és az tűnik az egyetlen megoldásnak, ha elmegyek maszekban egy alapos kivizsgálásra, az viszont rengeteg pénz, főleg hogy azt sem tudom milyen eredetű a baj, és nyilván ők sem fogják tudni rögtön. Most erre gyűjtök, de közben egyre rosszabbul vagyok.
2020. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
együttérzek :( neked milyen tünetekkel kell küzdened?
2020. jún. 15. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan fáj a mellkasom, gyakran erősen begörcsöl a szívem körül és egyre erősebben fáj, aztán pár óra múlva enyhül (kb. napi kétszer van egy ilyen) és a végtagjaim is állandóan zsibbadnak, főleg amikor jön ez a fájdalom, akkor alig érzem a lábaimat. Szédülök is. Már a sportolást is abba kellett hagynom, mert ha bármilyen intenzívebb mozgásba kezdek, a tünetek felerősödnek, sőt már akkor is, ha csak megyek valahova.
2020. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon ismerős, nekem néhány tünetem eltér, de lényegében ugyan ez. A szívemet amennyire lehetett megvizsgálták, de nem találtak semmit. A háziorvosom még ennyit sem foglalkozott a dologgal. Jövő héten megyek újra, sok jóra nem számítok.
2020. jún. 15. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pánikbetegség?
2020. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vizsgálták semmit, csak rögtön rámondták, hogy a stressztől, meg felírtak egy frontint... Azóta beszéltem pszichiáterrel is, de megállapítottuk, hogy a stressz miatti mellkasi fájdalom a egészen más tünetei vannak, úgyhogy biztosan nem az.

A háziorvos továbbra is kitart amellett, hogy csak stresszelek.

2020. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ebben jártas de amikor ilyen problémátok van és kihívtok egy mentőt az rögtön kórházba visz és megvizsgálnak. Így nem kell rá talán gyűjteni ha jó a korház és az orvosok
2020. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 "ha jó a korház és az orvosok" és ez a kulcsszó. Én voltam kórházban mert elájultam, az orvosok és a mentősök erősködtek hogy ki kellene vizygálni, aztán úgy bántak velem mintha jókedveből ültem volna ott 4 napig. Végül azt mondták egészséges vagyok és hazaküldtek. Hát én kérek elnézést hogy ettől én még nem érzem jobban magam. Én elmondtam nekik a panaszaim, ők nem folytatták a vizsgálatokat.
2020. jún. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!