Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ereceptet hogy tudok íratni,...

Ereceptet hogy tudok íratni, ugy hogy nem megyek be az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Maganorvosrol lenne szó és a receptiras 2000ft.

Nem azzal van a baj, hanem hogy muszáj bemenni ahoz hogy kiirja a receptet?

Nem lehet valahogy elkerulni a személyes találkozót?

Mert igy a munkából esek ki emiatt.

Nőgyógyász orvoshoz mennék és a szokásos fogamzásgátlót írja fel amit az endometriozisra kell.

Köszönöm a segítséget!



2020. jún. 17. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Átutalod a pénzt.
2020. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót a háziorvos is feltudja írni e-receptre ! Ingyen !
2020. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felhívod. Megkéred, hogy írja fel a következő adagot.

Ha kell fizetni, akkor átutalod a 2000 forintot, és ehhez elkéred az adatokat, név, számlaszám.

2020. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én felhívnám telefonon, elmondanám, amit akarok és megkérdezném, meg tudnánk-e oldani tali nélkül. Aztán majd megmondja. Föleg, ha rendszeresen jársz hozzá, lehet, hozzáveszi a köv. vizsgálat díjához, de az is lehet, ragaszkodik most is a vizsgálathoz.
2020. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Évek óta háziorvossal iratom ki a fogamzásgátlót. Odatelefonálok, az asszisztens felküldi a felhőbe, elballagok a gyógyszertárba és a TAJ kártyámat felmutatva kiváltom a gyógyszert. Ezért egyszer sem vettem ki szabadságot.
2020. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a haziorvosom azt mondta, hogy o nem irhatja fel. En felhivnam a nogyogyaszt es megkerdeznem, hogy lehetseges-e hogy igy felirja es tudok-e neki valahova utalni. Egyebkent en azert jarok magan nogyogyaszhoz, hogy emiatt ne kelljen hianyoznom a munkahelyemrol, o kora este rendel.
2020. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a háziorvosra szavazok. Ezért kidobni 2000 forintot az ablakon.
2020. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!