Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitol van, hogy az uj lakasban...

Mitol van, hogy az uj lakasban minden ami a szekreny aljaban van, es az agy tartojaban, gondolok itt ruhanemukre, megpeneszedik? Mit lehet tenni ellene

Figyelt kérdés
foldszinten lakunk. esetleg azert mert nagy a paratartalom a lakasban? csak a mi foldkozelben van az peneszedik...en meg epp allergias vagyok ra
2010. aug. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem tapasztaltam ilyet!

De szellőztess sokat,és tartsd napközben nyitva a szekrényajtókat!

Jobbat nem tudok javasolni!

2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az építőiparban dolgoztam és szerintem szar a ház szigetelése. Nem tudom ez újépítésű lakás-e, vagy panel, de ez nem jó. Sokszor találkoztam azzal a dologgal, hogy mivel gyorsan kell építeni a házat, kihagynak fontos dolgokat, a fürdőben szigetelő fóliát, de szerintem itt az alapozásból maradt ki a szigetelés, vagy ami még rosszabb, nem hagyták a betont rendesen kiszáradni, nem volt meg a 21 nap kötelező száradási idő és a víznek valahol el kell távoznia.Hiába szellőztetsz, a probléma okát nem szünteti meg.Én beszélnék az illetékessel, ha kivitelező, akkor Ő köteles garanciát vállalni a házra.
2010. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
en is gondoltam hogy a baj valahol a tombhaz alapjanal keresendo, talan nedvesedik az esozestol vagy hideg es emiatt lecsapodik a para...nem tudom. mi csupan alberlok vagyunk, az epulet pedig tobb mint 20 eve epult, 4 emeletes tombhaz
2010. aug. 2. 14:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!