Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Bajcsy VIP kórtermeiről mi...

A Bajcsy VIP kórtermeiről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy lesz egy műtétem hamarosan és a héten voltam bent a kórházban vizsgálatokat végeztetni és láttam a kórtermeket. Gondoljatok rólam amit akartok, de nekem lelkileg megterhelő volt a látvány, az omladozó vakolat, a falon a beázás nyomok, kopott ajtók, ablakok, 4-en egy szobában, amikor benéztem épp valaki jajjgatott, egy másiktól szívtak le valami folyadékot mert hörgött, a harmadik az arca elé tartott egy zacskót (gondolom hányt). Engem ezek a dolgok kikészítenek és most láttam csak, hogy van a Bajcsynak VIP részlege, napi 18ezerért egy szoba, ha ketten vagyunk, illetve 28ezerért, ha egyedül akarok lenni. Nekem 1-2 napról van szó, amit amúgy nyilván ki lehetne bírni a "sima" részlegen is, de jobb lenne a VIP. Más a kaja is, az oldal ígéretei szerint ott extra figyelmet is kap a beteg, van WiFi, stb.

Viszont kicsit tartok attól, hogy esetleg az orvosok is máshogy állnak ahhoz, aki erre a részlegre kerül és negatívabban állnának hozzám azért, mert ilyen kis anyámasszony' katonája vagyok. :) Ti mit gondoltok, illetve van-e bármiféle infótok a dologról?



2020. júl. 1. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Elég sokat voltam már kórházban, de a lényeg szerintem, hogy az orvosnak még a műtét előtt adj egy kis pénzmagot, őt ez fogja érdekelni. Az, hogy hol "szálltál" meg, az kevésbé, azért nem fog gyávának tartani, mert a jobb helyet választottad. Amikor van rá lehetőség mi is a könnyenb utat választjuk, vagyis a külön szobát. Volt olyan, hogy a kisfiam mellett a földön aludtam egy polifoam-on három napig, mert nem volt külön terem. Te gondold meg, hogy mit szeretnél, a többi meg ne érdekeljen.
2020. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!