Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenbe hol tudok sok...

Debrecenbe hol tudok sok anyajegyet levetetni?

Figyelt kérdés

Kb 15-17 anyajegyet szeretnék levetetni amik nagyon picik 1 nagyobb van. De kb ilyen 1mm nél is kisebb a legtöbb. Ez mennyibe kerülne és Debrecenbe milyen plasztikai vagy bőrgyógyász van aki levenné ezeket?

Ilyen sok egyszerre levételére kaphatok kedvezményt mert nagyon sokba kerülne.



2020. júl. 6. 15:53
 1/7 anonim válasza:
Keress fel egy bőrgyógyászati, aki előbb megvizsgálja az anyajegyeket, hogy egészségügyileg indokolt-e az eltávolításuk. Ha nem, akkor is leveszik neked, de hogy ennyit le vesz-e egyszerre, azt nem tudom, valószínűleg nem. Szerintem kedvezmény sincs. De ezt leginkább az orvos tudja neked megmondani.
2020. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvezmény, nem fogják leszedni. Egyrészt, egyszerre csak pár darabot vesznek el. Másrészt pici anyajegyet, amin nincs elváltozás, felesleges és értelmetlen levetetni, még bajod is származhat belőle. Ezt szépen el is fogják neked mondani. Szóval barátkozz meg az anyajegyeiddel.
2020. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem barátkozom meg le fogom vetetni vagy ha kell borotvával levágom
2020. júl. 6. 16:22
 4/7 Sssaszem ***** válasza:
0%
Ilyen műtétet kérd bódítva, mert tovább tart a műtét. Plusz helyileg érzéstelenítik.
2020. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#4

Nem tudom, hogy ez most vicceskedés akart e lenni, de inkább leírom, amit gondolok. Egyáltalán nem tart sokáig, még akkor sem, ha kimetszik. Nekem három nagy anyajegyet metszettek ki, egyik sem tartott 20 percnél tovább. Helyileg érzéstelenítik, és ennyi. A lézeres kezelésekről pedig már ne is beszéljünk, az még gyorsabb.

A kérdező #3as válaszára pedig, hogy hány éves is vagy? Vagy csak ennyire felelőtlen? Borotvával kivágod...persze. Ha ennyi eszed van, csak gratulálni tudok.

2020. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sssaszem ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez a kis műtét is hosszúnak tűnik, fél óránál tovább tartana.
2020. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia hány éves vagy?
2020. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!