Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pilisvörösváron tartózkodom...

Pilisvörösváron tartózkodom de nem itt van a bejelentett lakcímem. Hova tudnék elmenni tüdőszűrőre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 14:16
 1/5 anonim válasza:
Csináltatsz új lakcímbejelentő kártyát.
2010. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megoldhatatlan, legegyszerűbb, ha elmész olyankor, amikor épp az állandó lakcímed szerinti településen tartózkodsz. Én vidéki vagyok, 16 évig Pesten éltem, de az ilyesmit mindig olyankor intéztem, amikor épp a szüleimnél voltam látogatóban.
2010. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lakcímnek semmi köze az egészségügyi ellátásokhoz, szűrővizsgálatokhoz, ha biztosított vagy. Csak a tb kártyát kérik, és tüdőszűrés esetén 840 vagy 870 Ft-ot kel fizetni a leletért (nem emlékszem az összegre pontosan, de pár napja voltam). Beutaló sem kell. Bár szerintem Pilisvörösváron nincs tüdőszűrő állomás, inkább szerintem Pestre kell menned.
2010. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Én is Vörösvári vagyok !

Menj el a körzetihez és ad beutalót , igaz Pestre kell elméletileg bemenni , de az enyém mindig megoldja , hogy ott csináljuk meg a rendelőben .

A fsz-en van a röntgen , pikk pakk megcsinálják , de úgy tudom, ha valóban a szűrővizsgálatra kell , akkor fizetős.

2010. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Igaz nem figyeltem és nem egészítettem ki a kérdést. Pontosan ez lenne a gond: Felhívtam a iv. kerületi tüdőszűrő állomást, hogy megcsináltathatom-e náluk a tüdőszűrőt a munkáltatóm részére, azt a választ kaptam, hogy nem, semmilyen körülmény között nem lehet nem lehet megcsináltatni csak ott ahol a körzeti orvoshoz be vagyok jelentve, és sajnos az tőlem kb 300km-re van a szüleimnél, mert utólag költöztem ide barátnőmhöz. n is úgy tudtam, hogy ha fizetek akkor gyakorlatilag bárhol megcsináltathatom, ezért néztem furán mikor a hölgy azt mondta, hogy nem lehet ott csináltatni. Ha nem Pilisvörösvár körzeti orvosához tartozom, attól ő még adhat beutalót?gondolom beutalóval csak meg csinálják...
2010. aug. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!