Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan nőgyógyászati...

Van olyan nőgyógyászati rendelő ahol bejöhet a partnerem? Szeretné látni hogy miből áll egy ilyen, hogy jobban eltudja fogadni, ne az legyen hogy egy idegen megujjaz.

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Te is meg a partnered is primitív birkák vagytok, ha íg vélekedtek a nőgyógyászati vizsgálatról. Ne szaporodjatok!
2020. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te is végignézheted majd, amikor prosztatavizsgálatnál megujjazzák őt?
2020. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen biztos nincs.

Az 1. válasz a jó.

2020. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2 es ő nem megy ilyesfajta vizsgálatra annál sokkal erősebb a szégyenérzete. Női dokit tudnátok ajánlani Újpesten?
2020. júl. 8. 14:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Élménydús lehet nálatok a szex :)
2020. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt nem igy kellene felfognia
2020. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Van, ha megkéred rá az orvost. Szerinted amikor a babaultrahangot nézik akkor addig a váróban ül kint az apa?

Viszont ha elmondjátok az orvosnak miért is akar bemenni a párod akkor szerintem nemet fog mondani és azt mondja, menj másik orvoshoz.

Ne keverjétek már a szezont a fazonnal. Ha a pasid betegesen féltékeny akkor menj női orvoshoz vagy cseréld le a fickód, ha meg azt akarja látni hogyan ujjaznak téged akkor meg orvos helyett swingerbe menjetek.

2020. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretnénk egy olyan dokihoz kerülni ahol láthatná hogy nem úgy néz rám mint pasi hanem mint doki. Hogy az egész 1 perc. De talán majd magánrendelésen találunk.
2020. júl. 8. 15:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék, részletesen leírja pontosan hogy néz ki egy ilyen vizsgálat, mikor mit néznek. Ha a pasid ennyire féltékeny (és ostoba), akkor szerintem jobban járnál nélküle, de ez persze személyes vélemény. Mindenesetre elvileg bármilyen vizsgálatra jogodban áll kísérőt magaddal vinni, szóval akárkihez mész, jogilag be kéne engedniük. Néhány orvos amúgy biztosan szívesen el is magyarázza, hogy pontosan mit csinál, nekem a nőgyógyászom a terhességem alatt mindig nagyon részletesen mesélte, mikor mit miért csinál, ha ott volt a férjem, akkor neki, ha nem volt ott, akkor csak nekem, szóval sokan örömmel tartanak kisebb gyorstalpaló tréninget is a témáról.

2020. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=h5ARJjLzsvY


bocs, még jobb, egy videó is.

2020. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!