Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Táppénz név változás esetén?

Táppénz név változás esetén?

Figyelt kérdés
Férjhez mentem a múlt hónapban, még nem sikerült kicserélnem az okmányaimat azt mondták hogy a vírus miatt elkellene fogadniuk hàt nem tették. Így terhességi táppénzt nem kaptam. Jövő hónapban meg kell kapnom a júliusi táppénzemet?

2020. júl. 11. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerült kicserélni még az okmányaidat, akkor minden a lánykori nevedre szól, ergo a táppénzes papir is arra lett kiállítva. Nem ertem a problemat
2020. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez így is van. Az oep meg nem fogadta el a lánykori nevemet, pedig többen állították, hogy még el kell fogadniuk. A kérdésem az hogy vissza menőleg megkapom e vagy sem ...
2020. júl. 11. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Aztán az oep miért nem fogadja el?

De amúgy július 11 van, hétfőn bemész és elintézed a névváltoztatást. Megkapod visszamenőleg is a pénzt

2020. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert nem tudtak ‘beazonosítani’.

Igen én is így terveztem csak az érdekelt, hogy megkapom e majd így is.

Köszi a választ.

2020. júl. 11. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Az mókás. Taj szám, születésinél, anyja neve nem volt elég?
2020. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!