Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs TB-m, akkor mennyibe...

Nincs TB-m, akkor mennyibe fog kerülni a tüdőszűrés, illetve egy orvosi alkalmassági? Nem találok információt ez ügyben sehol.

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Jó sokba mivel július 1től mindent ki kell fizetned, és ha már 3 hónapja nem fizeted érvénytelenítik a taj kártyádat.
2020. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy öt éve kb 2 ezer volt a tüdőszűrés tb nélkül, de ezzel szerencsém volt, nem tudtak mit kezdeni vele hogy nincs tajom. Mondjuk az orvos leordította a fejemet hogy mit képzelek odamenni így, de lobogtattam a számlát hogy fizettem, különben se az ő dolga hogy kerültem elé, hanem az adminisztrációé. Keresd úgy hogy külföldieknek taj szám nélkül, én is úgy találtam meg anno.
2020. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állami helyen tb nélkül drágább lesz, mint magán helyen.


Pl tüdőszűrést tudsz több helyen csinálni, pl a Budai radiológiai centrumban 5000 Ft és egy nap alatt van időpont és lelet. Sokkal gyorsabb így.


Az üzemorvos mihez kell? Az nem úgy megy, hogy elmész egy üzemorvoshoz és kész, honnan tudná mire kell alkalmasságit adni? Azt minden cég üzemorvosa intézi, a munkavállalónak nem kell fizetni érte.

Kivéve ha jogsi miatt kell, az amúgy is fizetős a háziorvosnál, 7200 Ft.

2020. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tüdőszűrés (ha alkalmasságihoz kell ) és az orvosi alkalmassági vizsgálat is fizetős alapból .

Nálunk 1800 volt tavaly a tüdőszűrő ,az üzemorvos pedig 10 ezer körül van

2020. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En tavaly csinaltattam 1800 volt a tüdőszűrés alkalmassagit a cég orvosa csinálta ingyen
2020. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tb re 1800.
2020. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!