Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy állami...

I.B.T. kérdése:

Mennyibe kerül egy állami kórházban egy laborvizsgálat?

Figyelt kérdés

Amit nézni fognak: VVS, hgb, HTK, MCV, FVS, vércukor, bilirubin, SGOT, SGPT, Gamma GT, kreatinin, KN, húgysav, Na, K.

Felhívtam őket azonban nem tudtak összeget csak annyit, hogy majd ott kiszámoljuk. Csak szeretném tudni, hogy mennyire számítsak. Az orvos szerint nagyon maximum 15ezer forint.



2020. júl. 27. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Államiban, ha dolgozol, ingyen van.
2020. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs a labornak egy e-mail címe,mint minden osztálynak?

Nálunk például a labor email címe labor@xkorhaz.hu (direkt nem írtam le pontos e-mail címét).

2020. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs TB-d? Akkor kb. annyi, mint magánban. Egy csomó magánlaborban fent vannak az árak. A többsége azoknak, amiket írtál, 5-600 Ft szokott lenni, plusz van valamennyi vérvételi alapdíj, ha jól tudom 2.500-4.000 között.
2020. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam, darabonkét 5-600 Ft.
2020. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Új munkahelyem van és kiesek lakcím szerint a régi orvosi körzetből. Még nem tudtam új lakcím igazolást szerezni. Olyan beutalót kaptam 04es fizetési kategóriába esek.

Biztos hogy a vizsgálatok darabonként kerülnek 5-6ezerbe ? Nekem az orvos nagyon mást mondott .

2020. júl. 27. 12:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elnéztem , ezret olvastam!
2020. júl. 27. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mostanában voltam a synlab-nál. egy vérvételi csomagban, amit kértem, kb 5000 FT-ért az általad felsorolt összes vizsgálat benne volt, vérvétellel együtt.

Online email-re kiküldik az eredményt 1 munkanapon belül.

2020. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ma voltam , 5500at kértek.
2020. júl. 28. 13:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!