Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 4 órában vagyok (állítólag)bej...

4 órában vagyok (állítólag)bejelentve. Most ha megszűnik a munkaviszonyom, akkor a cég ugyanolyan rózsaszínű tb kiskönyvet ad, bebélyegezve, hogy mettől-meddig dolgoztam náluk? (meg persze az összes papírt ez mellett,ami kell? )

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, hogy ilyenkor odaadják a tb kiskönyvet és papírokat, amivel be tudok jelentkezni álláskeresőként a Munkaügyi Hívatalba?


Mert eddig, rendesen másik cégnél, amikor dolgoztam,teljes munkaidővel, alapbérrel, ebből nem volt probléma, odaadták a tb kiskönyvet bebélyegezve, hogy mettől meddig dolgoztam náluk, meg ehhez az összes megfelelő papírt. Ezzel mehettem a Munkaügyre regisztráltatni.


De, most ilyen 4 órásnál mi van ha megszűnik a munkaviszonyom?



2020. júl. 28. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Munkaviszony az munkaviszony!
2020. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!