Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Korona tesztet időpontfoglalás...

Korona tesztet időpontfoglalás nélkül, Budapesten lehet valahol találni? Apám hirtelen beteg lett, csak reméljük, hogy sima vírus vagy láz. 19/l

Figyelt kérdés

52 éves. Szív- és cukorbeteg. Tegnap semmi baja nem volt, ma valamikorra úgy néz ki, belázasodott. Mindent melegnek érez, pocsékul érzi magát. Most még dolgozik, holnap szabadnapos, másnap megint munka következő hétig, azt hiszem.


Néztem a neten, de eddig csak időpont foglalással találtam. Aggódom, nehogy kiderüljön, hogy azt kapta el, aztán... aztán. :/


2020. aug. 10. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A fantasztikus egészségügyi rendszerünkben pár hónap múlva talán sorra is kerül. De nem akarok viccelődni ezzel. A háziorvost lenne érdemes megkeresnetek.
2020. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2020. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Itt 15K a gyorsteszt:


[link]

2020. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A kedves háziorvosunk (ugyanahhoz járunk) 17 vagy 18-án lesz ismét, kb fél hónapja szabadságon van. Amikor pedig én hívtam fel, kb 3 hónappal ezelőtt, hogy hirtelen lázas lettem (akkor is éppen nyaraláson volt, amiről nem tudtam), mondta, hogy lázcsillapító, bő folyadék fogyasztás, pihenés, rosszabbik esetben ügyelet, és egyébként szabadságon van és legközelebb rendelési időben hívjam (5 perce járt le hivatalosan a rendelési idő).
2020. aug. 10. 21:55
 5/24 A kérdező kommentje:

Bszki... látom, hogy van 15 ezerért is, de ez... basszus, ingyen kellene csináltatni mindenkinek, ha mást nem legalább egyszer, márpedig szerintem egy évig eltart ez a xar. Komolyan, húzzák le az emberről a bőrt ilyenkor is.


Mindenkinek ment a pipa.

2020. aug. 10. 21:59
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

EGyetlen országban sincs olyan, hogy azonnal és ingyen. Nyugat-Európában SEM!


Vagy kivárod az ingyenest, vagy megfizeted a gyorsaság árát.

2020. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nyaralt a háziorvos, de valaki más volt bent helyette, ő vizsgálja meg a pácienseket. De látom, linkeltek más megoldást, remélem, megtalálod, ami a legjobb lesz, kitartás!
2020. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ingyen kellene, de sajnos, hozzászoktam már, hogy semmi nincs ingyen. A gyorsaságnál csak az érdekel, hogy ne kelljen időpont foglalás, mert holnap lesz szabadnapos. Nem azt mondom, hogy nem lényeg az ár, mert de, nem vagyunk gazdagok, de inkább eszek egy hónapig hínárt vagy rizst minden nélkül, csak derüljön ki, mert nem játék.
2020. aug. 10. 22:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor lázas és koronagyanús az apukád, de továbbra is dolgozik...?? :-O :-O


Vagy hogyan érted,hogy holnap szabadnapos...?

2020. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egyébként röhejes. Háziorvos, de azért bejutni nem lehet hozzá, nagyrészt pedig szabadságon van(nak). Kész vicc.


Van helyettese, ez tény, de... nos egyikünknek se igazán bizalomgerjesztő alak. Az se biztos, hogy be lehet hozzá jutni. Nem tudom, már hol olvastam, hogyha jelenleg beteg valaki, maradjon otthon, ne menjen se orvoshoz, se emberekhez.

2020. aug. 10. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!