Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírus teszten tényleg...

Koronavírus teszten tényleg feldugjak tövig a 12 centiméter pálcát az orrba?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlen, szájból is tudják venni, és orrból se 12 centire megy be, igazából van akinek semmiség, van akinek nagyon kellemetlen, ha érzékenyebb a torka.
2020. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Orrbol és torokból is vesznek és igen, nagyon kellemetlen mindkettő.
2020. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Az hagyján, de 2 centi széles a pálca.
2020. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as mekkora humorherold vagy.



Kerdezo: nem "tovig" dugjak, hanem amig meg nem akad es nem tudjak ott kicsit megforgatni, hogy utana legyen mit elemezni a laborban. Es egyma sutan torok, aztan az orr kovetkezik ugyanazzal a palcikaval.

Kellemetlen, de aki veszi a mintataz ezt mondja is elotte. Es tenyleg rossz erzes phű. En legszivesebben kezzel labbal tiltakoztam volna ellene, de hat ugye intelligens ember nem kezd el hisztizni egy palcika miatt. Ennel a vegbeltukrozes es hasonlo nyalanksago sokkal rosszabbak!

2020. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy csinálják,iszonyú .
2020. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz érzés. Rendesen megkönnyeztem. Mondjuk azt nem tudom hány centi mélyre dugják mert csukva volt a szemem. De úgy éreztem mintha az agyából vennék a mintát.
2020. aug. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom hogy tövig de olyan helyen mozgatják amitől nagyon rád jön a tüsszenthetnék, meg egy kicsit könnyezel is.

Amúgy annál a tesztnél a szájból és az orrból is vesznek egységesen. Összesen 4 fülpálcika szerűséggel vesznek a szád falának két oldaláról és a két orrodból.

2020. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Akkor én nem mehetek, mert nekem csak 1 orrom van.
2020. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!