Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászat keresek akár tb...

Nőgyógyászat keresek akár tb támogatottat vagy pedig magán orvost. Lenyeges lenne számomra hogy hogy reális áron legyen. Tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Visszatérő fertőzéssel küzdök valamint a mellemmel sem stimmel valami. Az utóbbival voltam orvosnál de azt engedjük el. Egy fölösleges kör volt. (A jobb mellebol sötétbarnas feketés váladék távozik. Amikor nőgyógyásznal a voltam akkor épp nem jött belőle a váladék. Nyilván ez nem egy csap amit megnyitok és folyik. Néha jön néha nem viszont biztos hogy nem normális. Semmilyen vizsgálatra nem utalt be és csak megtapogatott. Közölte hogy semmi probléma nincs és nem jön belőle semmi ha továbbra is fenn áll a probléma menjek vissza. Hibába szabadkoztam hogy legalább egy vérvételre vagy valamire utaljon be ugyanis daganattal születtem és a családban sem ritka a mell daganat. Ezek után megy vissza hozzá az akinek 2 anyja van. Természetesen ez nem egy magán orvos volt) köszönöm előre is a tippeket.

2020. aug. 15. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha megmondanád merre laksz. A háziorvosodtól kérhetsz beutalót mammográfiára, ott megnézik a melled. (Nálunk Bp. Szent János Kórház automatikusan ultrahanggal együtt csinálják.)
2020. aug. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én baranya megyei vagyok, nagyon jó orvosom van, ha esetleg erre laksz.
2020. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést 19 éves vagyok (most töltöttem) Gyermekorvosnál voltam eddig ezért ő nem adott nekem beutalot. Most fogok atmenni felnőtt dokihoz. Amúgy Budapesten élek azon belül pedig a 14. kerületben
2020. aug. 15. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!