Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ki kell vágni a zsírcsomót...

Ha ki kell vágni a zsírcsomót akkor a műtét után mehetek haza és másnap már dolgozhatok is vagy otthon kell maradnom vele ? Ha igen, akkor mennyi időre esek ki a munkából ? Altatásban vagy érzéstelenítésben csinálják ? Nagyon fáj a varrat szedés ?

Figyelt kérdés
A homlokomon van egy zsírcsomó,legalábbis szerintem az. ( Még orvosnál nem voltam, holnap akarok időpontot kérni.)

2020. aug. 23. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A sebészeten a doki időpontot ad.Laborba előtte biztos menni kell.Azt ambulánsan megcsinálja.Talán 20-30 perc.Helyi érzéstelenités. 1 hét múlva varrat szedés ,az nem fáj.
2020. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, engem már ijesztgettek altatással meg 5-6 hét otthon léttel. Akkor egész gyorsan túl lehet lenni rajta, szuper. Köszi
2020. aug. 23. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a homlokon volt, bő nagy körömnyi, érzéstelenítésben volt 10-15 perc, varrás kötés, később varratszedés, eszembe se jutott dolgozni nem menni..
2020. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hétnél többet nem adnak rá.
2020. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem kb a 2 ujjam befedi ez a púpot, még soha nem volt semmilyen műtétem így nem tudom, hogyan megy, sőt eddig még csak beteg szabin is 1x voltam 1 hetet, az 5 év alatt mióta dolgozom. Csak egy ismerősöm mesélte, hogy vele, hogy volt. Én még abban sem vagyok biztos, hogy nekem is az van, csak feltételezem. Örülök neki, hogy ez miatt akkor nem kell itthon maradnom majd. A korona vírus helyzet miatt, félek, hogy veszélybe kerülne a munkám ha kihagynék pár hetet.
2020. aug. 23. 21:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek, köszönöm. :)
2020. aug. 23. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem altatnak.
2020. aug. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz altatás. Nekem 3x műtöttek a fejemen ilyen dudort, semmi labor nem kellett. Ambulánsan csinálják, szóval utána hazamehetsz, 1-2 hét után varratszedésre visszamész, de utána a teljes gyógyulás még hetekig eltarthat.
2020. aug. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!