Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam nőgyógyásznál....

Ma voltam nőgyógyásznál. Tegnap kezdtem el szedni az Elevitet, és a nőgyógyász azt mondta, hogy hagyjam abba a szedését, mert csak pénzkidobás. Ti mit gondoltok, csak pénzkidobás, vagy tényleg kell a Picinek?

Figyelt kérdés
Én mindent megtennék a Kisbabám épségéért! Ezért is lenne fontos a válasz, főleg anyukák, és kismamáktól, illetve ha nőgyógyászok is olvassák, akkor Tőlük.
2010. aug. 5. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy? azt nem írtad.

én mindenképp szednék terhesvitamint, ártani nem árt. igazából hiába próbálunk sok gyümölcsöt zöldséget enni, ki tudja ezekben a naptól távol egy fóliában növelt mű zöldségben mennyi vitamin van?!

2010. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ahány ház annyi szokás!" Az én orvosom meg végig amellett volt hogy szedjem,még szoptatás alatt is. A terhességem alatt végig szedtem,de a szoptatásnál csak az első két héten. Most már teljesen elhagytam,5hós a babám. Ja és én Gravidát szedtem.
2010. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta, hogy ha babát akarok, akkor a fogamzásgátló után 3 hó szünet kell, és már ezalatt is kell szedni a terhesvitamint, és végig a terhesség alatt is. Egy csomó rendellenesség kockázatát jelentősen csökkenti. Nem értem a dokidat, szerintem érdemes lenne már most egy másikat keresned...
2010. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a dokik is pénzt kapnak az ügynököktől , ahányszor ilyen receptet írnak ki.

Abba kéne belegondolni, hogy 50 éve hol volt még ilyen szuper vitamin? Sehol és mégis egészségesebbek voltunk, mint most.Anyáink is valahogy megszültek egészségesre nem?

2010. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezek recept nélkül kaphatók
2010. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. A dokim szerint 5. hétben lehetek, de még megvizsgálni sem akart, mert azt mondja, hogy egy magzat zacskót nem hajlandó ultrahanggal megnézni, majd egy hét múlva ultrahangozik meg, amikor a pici szívét is lehet hallani.

2. Mindenféleképpen új dokit fogok keresni, mert ez nem éppen dokihoz méltón viselkedik.

3. a legelső pici babám lenne most, ezért kértem ki a tanácsotok, és nagyon köszönöm is, sok hasznos infót kaptam. Szerintem nem hagyom abba a szedését, egészen a szoptatás végéig szedni fogom. a gyermekem épsége a legfontosabb, és nem akarom a jószerencsére bízni ezt...

2010. aug. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!