Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet ugy beszélninegy...

Hogyan lehet ugy beszélninegy orvossal hogy ne folytsa belém a szot?

Figyelt kérdés

Könyöktörés, azutàn mütét volt.

A kar nem hajlik 90 foknal tovàbb.gyogytorna sem segitett eddig.


En ugy èrzem mintha a felkar es alkarcsont "összeütközne" hajlitas közben es ezert nem megy tovàbb.

A mütös orvos es egy màsik szintén szakrendeléses, az ilyen irànyu feltételezésemet magas hangnemben lehurrogjàk, szinte meg is alàznak olyannyira lekezelö szinten.

A ficamot kizàrtàk.


Aztàn meglàttam a röntgenképet amin làtszik hajlitàsnàl egy kiàllo csontdarab(ahol a törés volt)pont ott ahol karhajlitàsnàl "megakad".


Mikor erröl probaltam beszélni a kövi kontrollon szinte szabàlyosan kitessékeltek es SEMMIT nem mondtak miért nem hajlik a karom. Gyogytornàzzak.viszlàt.


Mindezek utan magànorvosnàl ugyanez:

Kapàsbol elküldött hogy minden rendben ennel rosszabb törèsek is vannak.tornazzak.


EGYETLEN mukkot nem hagyott szolni nem tudtam a röntgenen a csontdarabrol sem beszèlni. Elküldött. Es elkezdett tapsolni a doktornak az asszisztense.hogy jo beszéd volt.


Azt szeretném tudni az a csontdaran majd "lekopik" a tornàval? Vagy egyaltalàn miert van ott nekem ami màs egeszseges könyök röntgenképeken abszolut nincs.normal esetben "gömb"formàjuak a könyökcsönt végek.



#megoldás #orvos nem hallgatja meg a beteget #orvps beszél betegnek csend
2020. aug. 26. 19:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Éjszaka pont a Medicover online "orvos vàlaszol" oldalt talàltam meg. Irtam is egy orvosnak ott. 1 hét àltalàban a vàlaszidö.

Habàr ö màr nem praktizàl..utolag làttam meg hogy valakinek irta.

Mindenesetre most az ö vàlaszàt vàrom.

Nem is tudtam hogy ilyen lelkiismeretes klinikàt dobott ki nekem a google.

Leirtam azt is hogy szakorvosok nem tájékoztatnak, hanem kiküldenek annyival hogy minden rendben.

2020. aug. 27. 09:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!