Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Járatok már hasonló cipőben?

Járatok már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Februárban elkezdtem görcsölni felfázásra gyanakodtam, másnapra kb meg sem bírtam mozdulni. Kamillás víz, plusz hasonló házi praktikák és 1-2 nap jobban lettem. Majd két hét múlva olyan szinten kezdtem el görcsölni, hogy levegőt sem kaptam kb. Bementem az ügyeletre ahol vakbélgyulladás gyanúval beküldtek sürgősségire. Ott megállapították, hogy két hatalmas cisztám van, de nem csináltak vele semmit.. lefolyt egy infúzió amiben fájdalom csillapító és nospa volt és mehettem haza. Aztán ezt ugye nem hagytam annyiban elmentem nőgyógyhoz. Tumormarker eredményem 100*sa volt. + rákszűrésem vissza küldték, hogy nem jó az eredmény. Pont a vírushelyzet közepén SENKI nem vállalt. Nem voltak tüneteim sem így már nem is foglalkoztam vele. Aztàn egy álomnak köszönhetően felhívtam egy másik dokit aki megállapította, hogy daganatom van....de nem tudta eldönteni, hogy miféle ezért elküldött egy onkológus nőgyógyhoz. aki a petefészkekre van specializálódva + újabb tumormarker. Az onkológus megállapította, hogy semmi bajom.+ a markerem rendben. Viszont a mai napon újra annyira görcsölök, hogy majd belehalok. Mit tennétek a helyemben?!

2020. szept. 1. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Más problémával jártam így. Addig kell menni orvosról orvosra amíg meg nem szüntetik a bajt. Én majdnem belehaltam a rossz diagnózisokba a 8.orvos jött rá mi bajom van. (Nem nőgyógyászati probléma volt) Más megoldás nincs. Hasi ctd volt? Azon több dolog látszik mint az uhn.
2020. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!