Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt pesten normális...

Van itt pesten normális börgyógyászati magán rendelő?

Figyelt kérdés
A talpamon van kb 20 db kissebb szemolcs es kiakarom vágatni , igen ecseteltem mar kiprobaltam minden praktikat nem tűnik el ugyhogy a kérdés erre vonatkozik hol tudom kivágatni jól és nem horror áron.

2020. szept. 2. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Pesten keresed? Mert akkor Soroksáron van egy. Nekem ott is ecsetelőt adtak, arra ami 2 evig nem mult el, mint neked, de ott vmi durvabb orvosi cuccot adnak ami meg a ragtapaszt es a zoknimat is kimarta, szvl esszel kell, de a szemolcsre nagyon jo, kiszaritja kiegeti a fenebe.

Vagy ha Budapestet erted Pest alatt, de mashol keresed, akkor nem tudom.

Az emlitett doki ha minden igaz fent van foglaljorvoston, de sztem.ha keresgelsz h borgyogyaszat soroksar akkor meglesz, sajnos nem tudom mar a nevet.

2020. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Verrumal ecsetelőre gkndolsz az nekem is kimarta de nekem orvos kell aki kivagja normalisan
2020. szept. 2. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!