Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 40 éves férfi vagyok. Urológia...

40 éves férfi vagyok. Urológiai kivizsgálásra kaptam időpontot,másfél hét múlva tudnak fogadni. Ráadásul csak napi egy órában lehet telefonon időpontot kérni. Ez Magyarországon minden kórházban így megy?

Figyelt kérdés
A problémám ezzel csak annyi hogy alsó húgyuti fertőzésem van, amit mielőbb kezelni kellene hogy ne terjedjen tovább és ne legyenek szövődmények,mivel javulás helyett úgy érzem hogy egyre rosszabb.

2020. szept. 3. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Menj be személyesen és akkor el kell hogy lássanak akut probléma esetén
2020. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha akkut, sürgős probléma akkor kötelességük ambulánsan ellátni! Odamész és kivárod a sorod...ha nem akarnak fogadni, kérj sürgösségi beutalót a háziorvostól stb. 40éves férfiként ezt nem a gyakorin kéne kérdezgetned!
2020. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mezei zsúrlófű teát!
2020. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Menj el a háziorvoshoz
2020. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Holnap reggel azt fogom tenni. Max hatóanyagtartalmú tőzegáfonya és aranyvessző kivonat tartalmú készítményt szedtem, de eddig nem vált be, inkább valami erős antibiotikumra lenne szükségem. Háziorvosommal beszélek előbb, mivel személyesen szerintem nem lesz könnyű meggyőzni az urológus dokit hogy soron kívül fogadjon. Mikor az időpontot foglaltam, közöltem a panaszomat,így mindössze annyi előrelépés történt hogy a legkorábbi (09.10) szabad időpontot kaptam
2020. szept. 3. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Uróra nem kell beutaló. El lehet menni ellátási körzeten kívül is. Lehet hamarabb fogadnak.
2020. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most sem kéne, csak a vírus miatt kell időpontot kérni.
2020. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!