Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha táppénzre megyek akkor...

Ha táppénzre megyek akkor elveszik, a kafetériát?

Figyelt kérdés

Már egy nap táppénzért is megvonják a kafetériát?

Én négy nap táppénzre szeretnék elmenni, (náthás vagyok) de félek, hogy nem jár meg abban a hónapban a 15 000ft-os Szépkártyás kafetéria összegem.

Nagyon kell a pénz, nagyon spórolok.

De már 3 napja beteg vagyok és csak rosszabbodik, mivel már hasmenésem is van.


Hány napi táppénzen nem veszik el a kafetériát?

Hány napi táppénzen veszik el a kafetériát?


Nagyon köszi!



2020. szept. 25. 05:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A cafeteriát táppénz miatt nem vehetnék el a törvény szerint, de én is dolgoztam már olyan gyárban, ahol ha 2 nap betegállományba ment valaki, már nem adtak El nem tudom képzelni, hogy könyvelték el, valaki másnak a béréhez írták hozzá? Mondjuk én ha nagyon beteg lennék, elmennék betegállományba, nehogy még betegebb legyek, aztán hosszabb időre kényszerüljek táppénzre
2020. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát én most operátorként dolgozok már fél éve. azelött a mcdonalds. a mekiben első évben nem vették el, aztán egy hét táppénz után elvették s utánna már a 4. nap elvették. az uccsó évben nem voltam táppénzen, valszeg egy nap után is elvették s most el is veszik a cafetériát.


nem tom h törvényileg hogyan megy a dolog. de gondolom azért veszik el a cafetériát h ne menjenek olyan sokan s olyan sokszor táppénzre.


a mostani melómnál sokan kamu táppénzre mentek. na ők 3- szor eljátszhatták aztán ki is rúgták őket. de most már újra felvették őket....

azt mondta egy régebbi dolgozó h meg van szabva a szabadnap kérelem és még a táppénz is. elég kevesen dolgoznak, jönnek, mennek az emberek. azt nem mondta h elveszik e a kafetériát. remélem h nem.

2020. szept. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!