Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Késő délután megyek vastagbél...

Késő délután megyek vastagbél tükrözésre. 15:30-ra. Az orvos azt mondta reggel 7-kor és 11-kor igyam meg a hashajtót. Mindenhol azt olvasom előtte lévő napon történik a hashajtás. Most mikor kell?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindkét adagot előtte nap idd meg, egyiket késő délelőtt, másikat kora délután.

Sok vizet igyál, enni már semmit sem egyél, maximum szűrt húslevest üresen.

Másnap már csak vizet igyál.

Ez a tuti, én háromszor végigcsináltam.

Milyen hashajtót kaptál?

2020. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ház holnap megyek. Úgy hogy már késő. Ráadásul reggel kb. 50 perc buszozás vár rám. Egy ismerősnél leszek egész nap. Nem mondta, hogy diétázzak előtte. Vacsorát és aznapit kell kihagynom. Picoprep a hashajtó.

Bódításba nagyon fáj?

2020. okt. 4. 17:17
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt írja a papír hogy vizsgálat előtt 10 órával kell az első port, majd a 2. vizsgálat előtt 4 órával. És közbe igyak vizet 5x250 ml majd 3x 250 ml
2020. okt. 4. 17:20
 4/12 A kérdező kommentje:
*2.port
2020. okt. 4. 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:

A Picoprep elég kíméletes, van tapasztalatom, én is ezzel csináltam.

Nekem elég lassan hatott, pedig előtte 1 héttel már kímélő étrenden voltam.

Nekem egyáltalán nem fájt, nem kell félni.

Minél tisztábbak a belek, annál egyszerűbb a vizsgálat.

Azt tudod tenni, hogy sokat iszol.

Kizárólag csapvizet vagy mentes ásványvizet.

2020. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már negyed 7 fele megfogom inni az elsőt, plusz valami gyümi levet és az csak hat.
2020. okt. 4. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
most komolyan, mondott valamit az orvos, és a betegtájékoztatóra is az van írva, hogy vizsgálat előtt 10 órával kell meginni az elsőt, akkor mi a kérdés?
2020. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt. 1-1 órával korábban ittam meg. Szépen kitakarított. Olyan szinten, hogy a vékonybélbe is be tudták nézni. Vékonybél sorvadásom van. Vastagbél rendben van.
2020. okt. 5. 23:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Fájt?
2020. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem.Semmit nem éreztem.
2020. okt. 12. 03:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!