Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lumbágóm van. Mi segít? Mit...

Lumbágóm van. Mi segít? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lombvágó?
2010. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy segítene. Köszönet. A múltkor levágták valaki fejét, és soha többé nem fájt neki.
2010. aug. 8. 02:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Feküdj nagyon kemény ágyon / a legjobb a parketta, vagy egy kemény deszka, Egygy keményebb szőnyeget, megfordítva tegyél az ágyadba, a lepedő alá/. Használhatsz bedörzsölőket/pl Fastumgél, Amol stb/. Gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapítót is szedjél /pl Algopyrin/.
2010. aug. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes választ. Valóban segítettek a jelzett módszerek. Köszönöm.
2010. aug. 9. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az jó, ha segített a kemény fekhely! Azt is ki lehet próbálni, hogy csak a derekad alá tenni összetekert törülközőt.

Ha előfordul még ilyen - de reméljük nem fog -, akkor azt is kipróbálhatod, hogy hasra fekszel az ágyon, de a lábfejed lógjon le róla. Vagy lazítónak az is jó, ha hasra fekszel a földön, és 10 percig az egyik, majd a másik lábad húzod fel behajlítva. Nekem ezt kórházba mondták, sajnos én gerincbeteg vagyok, és tapasztalat, hogy ezek segítenek!

2010. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a segítséget. Talán viszonozhatom a következővel, jó egészséget kívánva:


[link]


Legyen szép napunk!

2010. aug. 12. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!