Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az sztk-n kerestem a doktoroma...

Az sztk-n kerestem a doktoromat és lehülyéztek?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok hogy ilyen embereken múlik az élet.. Kardiológus doktorom egy héten egyszer rendel hétfőn. Csak meg akartam tudni hogy be mehetek e hozzá beutaló nélkül. Mondta hogy beutaló is kell meg időpont is a szak orvostól. De ha hétfőn kérek időpontot még egy hetet szenvedjek hétfőig még fogad? Erre annyit mondott hogy ez hülye és rámcsapta..

Ki lehet a felettese akinek ezt jelenteni tudom?



#bánásmód #Rosszegészségügy
2020. okt. 16. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha hétfőn rendel csak, akkor hogyan fogadhatna hétfőig?
2020. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel senki nem fog foglalkozni, hogy így beszélt veled, vannak ilyenek, engedd el. Viszont menj el ma a háziorvosodhoz, és mondd el neki a panaszaidat, ha annyira durva a helyzet, akkor vagy ő megoldja a helyzetet, vagy beküld a sürgősségire- ha olyan a gond, hogy nem várhat hétfőig, vagy ad egy sürgős beutalót a doktorodhoz hétfőre. Ha kaptál beutalót a háziorvostól, menj oda a kardiológiára korán reggel, hogy panaszod van, háziorvostól kaptál sürgős beutalót, akkor szerintem az orvos nem fog elhajtani.
2020. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogyan fogadhatna hétfőig. Hanem hogy bemehetek e hozzá most hétfőn hogy ne kelljen újabb hetet várjak. 🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. okt. 16. 08:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára a Szakrendelő vezetőjéhez lehet panasszal fordulni, de akkor kereshetsz magán kardiológust, ha nincs másik akihez mehetsz ott.
2020. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bemehetsz igen, most hétfőn, ha van beutalód. Ha tényleg olyan a panaszod aki nem várhat hétfőig akkor háziorvostól kaphatsz. Péntek van. Ma még tudsz kérni.
2020. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem várhat. Nagyon rosszul vagyok. Már telefonáltam beutaló ügyben. Nemsokára leis mehetek érte. Hétfőn bemegyek. Fogok panaszkodni amiért így beszéltek velem.. Én ezt valahogy nem tudom így elengedni. Beteg vagyok szenvedek én eleget. Nemtudom miért kell még belémrúgni. Aki ilyen helyen dolgozik az válogassa már meg a szavait. Én bolti eladó vagyok sokszor kerülök olyan helyzetbe hogy mindent tudnák mondani de mindig kedves vagyok.
2020. okt. 16. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nincs soron kívüliség! Ha nagyon rosszul vagy, arra ott a sürgősségi, ha nem vagy annyira rosszul, akkor meg a háziorvos. Szakrendelőbe akkor megyünk, ha a háziorvos ezt úgy ítéli meg. Én háziorvos vagyok, ha szükséges másnapra szerzek időpontot a betegemnek, de azt mindenki utálja amikor a beteg kiskapukat keresve, sumákolva, mások elől az időpontot ellopva próbál bejutni a rendelésre, ahogy te próbáltad most. Azt magasról lesz.rja mindenki, hogy van-e ott orvosod, vagy nincs. Szabályok vannak, amiket be kell tartani, ha ez nem tetszik lehet menni magán kardiológushoz.

A beteg lehülyézésével mindezek ellenére nem értek egyet.

2020. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt megerősítem, amit #7 írt. Nálunk is vannak olyanok, akik odajönnek, hogy márpedig nekik előjegyzésük van, hátha elvállaljuk, de kiderül nincs. Ma is így bukott le valaki, mert pl. a szám amit hívott nem is a mienk volt, na nekik elhiheted, hogy nem szívesen adunk időpontot. Persze kultúráltan beszélünk, itt alap, hogy nem hülyézünk le senkit.
2020. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudtad jelenteni végül kérdező? Lett belőle vmi?
ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!